*Lamb - Gabriel
http://www.youtube.com/watch?v=R1Cy78pCn9Y
Life is a novel we write every day.
Kirjutas Kats. Kell 18:27 0 ütles midagi.
Nii. Täna on reede. Lähen varsti maniküüri ja siis ei teagi mis päevaga peale hakata.. Tahaks hullult kuskile välja minna, aga rahakott karjub hetkel nii jubedalt, et endal ka pea valutab. Peaks raamatut lugema või kunsti tegema. Jah.. joonistada võiks küll..
Suutsin ennast vene keele tunnis kokku võtta, paar asja ära vastata ja perioodi ning aasta 4 saada. Ohh milline pingelangus. Praktiliselt on kooliga kõik. Ainult, et esmaspäeval teen kiire füüsika järeltöö ja no matemaatikas tuleb ka kirves kontrolltöö. Prr. Ja siis on tõesti kõik! 26ndal on lõpukell. Ja peale seda ainult eksamid. Imelik on mõelda, et kohe varsti lähevadki kõik teed meie klassikaaslaste vahel lahku - kes, kuhu, kellega, mida.. Nukraks teeb tegelikult.
Kirjutas Kats. Kell 14:18 1 ütles midagi.
Nüüd olen tark, sest lugesin Loitsukelleri koduleheküljelt absoluutselt kõikide kivikeste iseloomustused läbi. Tegin seda selleks, et mul on plaanis seda lahedat poodi külastada ja paari-kolme kivi võrra raskem olla. Üks amulett jäi ka silma ja siis kui veel rikkamaks saan, ostan tarokaardid ka lõpuks ära, mida juba ammu tahtnud olen. :) Ühesõnaga ma lähen varsti Loitsukellerisse shoppama..
Täna oli mõnus kooli minna. Vihmapiisad põsel.. Veidike jahe.. Enam ei ole silmad paksult tänavatolmu täis.. ja rohi muutub roheliseks ning pungad puudel saavad jõudu juurde..
Tahaks juba oma sooja väikest pesa. Pikkade oranžide kardinatega akent. Pehmet voodit. Pisikest kappi, kus on kõige tähtsamad asjad. Mõnusat kööginurka, kus saab hommikukohvi juua.. Tahaks vannituba, kus on mu oma mustapesukorv. Oma postkasti, kust igal hommikul leian kvaliteetajalehe. Oma kohvimasinat ja väikest külmikut. Seinu, mis on minu tehtud kunsti täis. Värvilist kaltsuvaipa. Jalamatti ukse taga, millel on naerma ajav tekst. Kuskil nurgas võiks vesipiip ka olla. Ja siis läpptopp, mille kunagi soetada kavatsen. Ja siis nagu kirss koogi tipus, keset korterit võiks seista minu J.
Mm.
Kirjutas Kats. Kell 16:03 2 ütles midagi.
Koolis on juba imelik käia, sest pooled õpetajad on ammu omadega suves ning ainult mata õpetaja ajab oma joru räigelt edasi. Ja siis me ei saa kokku lepitud, millal lõpukell on, sest pooltel päevadel pole õpetajaid ega õpilasi, siis tulevad juba eksamid peale ja blabla. Aga miks mitte siis juba ära jätta, see oleks palju originaalsem!?
Oma suure telefoniarve sain õnneks ära makstud, kuid ikkagi on rahadega jokk. Praegu on selline tunne, et tahaks 24h töö juures rabada.. alates juulist hakkangi.. aga ikkkkkaaagiiiii! Oh boy that sucks!!
Ja kurat varsti ütlen vanaemale "tsau" ja lähen elan oma elu kuskil ühetoalises koos J'ga. Mulle aitab! Täielik nonsenss, mida see muti korraldab siin..
Kas ma vingun liiga palju? :O
Sooje juustupalle ja lattet tahaks.. Mm.
Kirjutas Kats. Kell 16:59 0 ütles midagi.
Kirjutas Kats. Kell 16:33 1 ütles midagi.
Homme siis loodan, et leian sellise teema, mille alla saaksin sobitada prostitutsiooni, HIV ja perevägivalla. Proovikirjandis sidusin need kolm väga andekalt ja nüüd loodab õpetaja, et teen homse kirjandi 80-ne punkti peale. Õõõõõõ. Söögipoolis on mul juba ära ostetud ja ootab homset laua peal. Täitsa nõme, et nüüd pole enam kirjandi kirjutamise ajal mingit vaheaega söömiseks. Laome lihtsalt oma toidupaki mustandi lehe kõrvale laiali ning näksime siis, kui heaks arvame..
Kirjutas Kats. Kell 16:56 0 ütles midagi.
Kirjutas Kats. Kell 17:42 1 ütles midagi.
*mul on pangakaardil väga väike summa
*laua peal on väga suur mobiiltelefoniarve
*ma ei viitsi oma viimaseks vene keele järeltööks õppida
*ülemus helistas ja tundis huvi.. tööalast huvi
*vanaema tahab reisidelt ostetud taldrikud wc-sse seinale panna
*raamatupoe isu on
*jõupaber jäi vanaisa kingi jaoks väikeseks
*ma sõin jälle banaani
*mulle endale oleks vaja üht-teist
*laupäeval kell 10 on lõpukirjand
*laupäeval saab piduuuuu!
*hmm.. tahaks midagi heaaad
Kirjutas Kats. Kell 20:22 0 ütles midagi.
Kirjutas Kats. Kell 20:21 0 ütles midagi.
Tänane koolipäev (nagu iga neljapäev) sisaldas 2x40min Counter-Strike'i mängimist klassivendadega. Tagaajamine, hiilimine, põmm ja pauhh! Suht norm.
Kirjutas Kats. Kell 13:57 0 ütles midagi.
Kirjutas Kats. Kell 15:24 0 ütles midagi.
Kes ütles, et Nõmmel on turvaline? Juba mitmendat korda kõnnivad mingid tundmatud kollid meie aiast läbi. Mitte midagi ei ütle, küsimustele ei vasta. Täna samamoodi. Vanaema nägi aknanurgast, et keegi kõnnib aias. Alguses arvas, et see on vanaisa või isa, kes külla pidi tulema. Aga ei. Läks siis vaatama ja misasja? Tundmatu mees. Mitte midagi ei ütle, lihtsalt kõnnib tuimalt meie aiast läbi, naabri aia poole. Vanaema pistis karjuma ja küsis, et misasja sa tahad? Ja siis naabri aiast läbi saades võttis mees puulati ja oli valmis vanaemale äigama, kui kõrvalt graažist tuli üks tädi välja. Mees pistis lati omale kaenlasse ja läks minema. Pakkusin välja, et võtame koera! Aitab küll eks.
Kirjanduse essee sain 5. Klassi parim. Jee. Kodaniku essee teemal: "Homoabielude poolt ja vastu" sain ka 5. Vau! Sügisballi sisukontrolli sain ka 5. Juhei! Klassivennal aitasin sama sisukontrolli teha, ta sai ka 5. Tänutäheks sain mõnusa kalli. Hea. Aga halvad hinded? Neist ärme räägi.... köh köh. Vanaemale ütlen, et kõik on kontrolli all. Tegelikult ongi. Päriselt ka! Näe ufo, tsau!
Kirjutas Kats. Kell 16:51 0 ütles midagi.
Selle aasta esimene aednikupäev on möödas. Riisusin oma pöidla villi. Aga hea on näha, kuidas leherisu alt tärkab välja puhanud muru ning elupuud tänavad sind, kui oled nende alt mitu sentimeetrit sügislehti ära riisunud.. Kõik hakkab elama. Kevad, kevad, kevad!
Kirjutas Kats. Kell 15:11 1 ütles midagi.
Eile õhtul olin kodune. Ostsin (jälle) uue raamatu. Seekord inglise keelse Geisha memuaarid - Memoirs of a Geisha. Inglise keelset raamatut on hea lugeda, sest pool lehekülge inglise keelseid sõnu ütleb palju rohkem kui viis lehekülge eesti keelset teksti. 428 lehekülge inglise keelset peenikest teksti. Mõnus...
Kirjutas Kats. Kell 10:33 0 ütles midagi.
Kuskilt olen kuulnud, et kui ülaselg kahtlaselt valutab, siis pidi see tulenema stressist. Hmm. Suvel oli küll juhuseid, kus ülaselg või siis kukla alune jubedalt valutas ning vanaema ütles, et see stressist.. Ja eile õhtul tundsin teravat nö närvivalu sarnast tuiget ülaseljas, mõtlesin, et läheb üle, kuid täna on eriti kehv. Vahepeal ennast liigutades on teravam valu, kuid muidu niisama olles on selline tunne nagu kannaksin pidevalt u 10kg kasti seljas. Raske tunne, mingi lihasevärk vist. Fastumgel'i ka pole.. Niiet.. kes mulle massaaži teeb ah? :)
Kirjutas Kats. Kell 19:35 0 ütles midagi.
<-- Moblaga tehtud pilt Pere Lachaise'i kalmistu väravas (sinna maetakse kuulsuseid ja muud intelligentsi).
Kirjutas Kats. Kell 19:19 0 ütles midagi.
Eile oli hea olla lõpuks, sest sain oma uurimustöö tehtud. Ootasin tund aega printimist ja siis kloppisin kõik kokku ja panin kilede vahele ning täna viisin õpetajale. "Oi kui paks!" oli õpetaja esimene reageering mu punaste kaantega mitme nädala tööd vaadates. Algus tundus vähemalt hea olevat. Ootame ülejärgmist nädalat siis.
Kirjutas Kats. Kell 13:06 1 ütles midagi.
Check this out! (nüüd vaata pilti)
Kirjutas Kats. Kell 20:00 1 ütles midagi.
Sain oma desktopi probleemid lahendatud. Ja nagu alati, tuli isa ja tegi kõik ühe nupule vajutusega korda. Aga hetkel olen viirusetõrjeta.
Kirjutas Kats. Kell 12:24 0 ütles midagi.
Minuga on kõik okei. Susserdasin teisipäeval arvutis midagi ära, nüüd on kõik nagu mingi vaegnägija oma - topeltsuur ja tagasi ei saa. Minu mõistus üle ei käi enam. Kõik asjad proovisin ära, aga ei. Lõpuks helistasin isale ja homme tuleb ning vaatab mis värk on. Muidu arvutiga kõik korras aga kõik asjad desktopil - ikoonid ja stardiriba - on topeltsuured. Ma olen Keenius eks! Sellepärast hoian senikaua oma näpud eemale.. No täna tegin aint erandi :)
Kirjutas Kats. Kell 09:01 1 ütles midagi.
Nii nii nii. Eile sattusin üle pika aja uurimustöö tuhinasse. 36 lk on valmis. Millalgi hakkan Eesti restoranide interjööre uurima ehk chillin kaks päeva internetis restoranide kodulehekülgede peal.
Juba hakatakse tegema stendi "titepilt versus uuem pilt". Teate küll. Meil on igatahes selline traditsioon, et igal lõpuklassil on stend selliste "enne ja pärast" piltidega. Eelmistel aastatel on samuti selliseid stende tehtud ja siis käisime vaatamas ja uurimas ja naermas. Nüüd naerdakse meie üle. Heas mõttes loomulikult. Vist. : ) Panin juba pildid kapi peale valmis, homme kraban kaasa, kui meeles on.
Täna järjekordselt olin mina see, kes matemaatika õpetaja/klassijuhataja peale vihastas. Turtsusin üksi seal pingis ja lõpuks tõmbasin tervele vihiku lehele mingi sigrimigri peale. No ei saa midagi aru ju kui õpetaja põristab kogu ülesande lüümiku pealt nii kiiresti maha, et ma ei jõua isegi ülesande numbrit maha kirjutada. Ja loomulikult õpetaja kirjutab kõige väiksemas kirjas üldse. Pigistad silmad välja, et näha mis värvi tindiga ta üldse kirjutanud on. Jee.
Okei ma nüüd naudin päeva kuidagimoodi, sest homseks pole midagi õppida. Mõnna.
Kirjutas Kats. Kell 14:48 0 ütles midagi.
Käisin elus esimest korda valimas. Üllatavalt vähe rahvast oli. Kella 2-ks oli mul igatahes valitud ja mingeid järjekordi ei olnud. Aega võttis see mul vist mingi 45 sekundit, et number kirja panna ja tempel peale ning minek. Kõik. Nüüd on mul õigus viriseda ja möliseda järgnevad 4 aastat.
Kirjutas Kats. Kell 17:58 0 ütles midagi.
Millegipärast on mul tunne, et suudan alati kõik hea p*rsse keerata. Jah. Tunne on küll selline. Ja selline tunne on ka, et suured murdlained löövad mu peakohal kokku ja ma lihtsalt upun oma mõtetesse.
Sinu hommikune kõige-näkku-ütlemine pani mind mõtlema.. miks ma üldse seda kõike teen..
Kirjutas Kats. Kell 14:37 0 ütles midagi.
Now it's my time to laugh. Ha ha haa. Sain proovikirjandi 4.
Kirjutas Kats. Kell 13:16 0 ütles midagi.
Ma ei tunne rõõmu sellest, mis meist jäänud
see mis oli, oli parem
polnud ammu sind näinud
jah, hea oli see, mis varem.
Olen nutnud, vihanud ja mõelnud
mis küll segab sind
kuid ise pole öelnudki
"Isa, ära jäta mind!"
Kaugus, aeg ja vaikimine
läinud kõik, mis juba kadunud
on ainult oma elu elamine
kõik mis juba läbi mõeldud.
Kuid vereinimesed jäävad
jäävad kauemaks kui
sõnad mis on öeldud
nagu võõrale silma vaatan sulle
möödume ja tulebki "Tere!"
mis tegelikult viskab kõik tulle
selle, mis kunagi oli pere...
Omalooming.
Kirjutas Kats. Kell 16:57 1 ütles midagi.
Osta poest Camembert juustu ja rohelisi kivideta viinamarju. Lõika juust väikesteks tükkideks ja pane viinamari peale. Torka hambaorgiga vms tikuga läbi ja ongi maailmaparim suupiste valmis! Lihtsalt.. pole sõnu! Proovige ja luban, et te ei kahetse ;)
Kirjutas Kats. Kell 20:34 0 ütles midagi.
Ma olin eile vist ainuke, kes kodune oli. Ja täna hommikul olin ainuke, kes kõige esimesena ärkas. Korralikult välja maganud. Heas tujus. Just sõin terve ports väikseid kivideta viinamarju ära. Ühe kohukese ka peale. Varsti peaks oma mehe kuskilt linna pealt üles otsima ja ta kinno vedama. Jan Uuspõld ootab.
Kirjutas Kats. Kell 11:49 0 ütles midagi.
Hetkel on kõik okei. Õpetaja jäi mu uurimustööga rahule ja enne Pariisi minekut (16 märts sõidan ära) pean esitama paberil talle nii palju kui tehtud on, et ta saaks täpsemalt kontrollida. Sest täna õpetaja oli laisk ja ei viitsinud mälupulga pealt uurimustööd kontrollida. Vaatas ainult materjali üle, mis ma kaasa olin tassinud ning uurimustöö plaani ehk nö selgroo kontrollis üle. Ühtegi negatiivset arvamust ei tulnud. Oh, vot see oli kergendus. Seega võin täna kergemini hingata ja reedet nautida. Ainult et ma ei tea kuidas, kus ja kellega.
Täna on juba selline tunne, et kevad piilub kuskilt vaikselt. Sest päike on nii ere, hea ja soe. Kuidagi teistmoodi. Ja unustame selle, et tegelikult on alles veebruarikuu ning lund jätkub järgmisesse kahte kuusse. Eksju.
Kirjutas Kats. Kell 14:35 1 ütles midagi.
Täna on neljapäev. See tähendab, et mul oli koolis mõttetu päev.. Kehalise tunnis kõksisime natuke võrkpalli. Aga nagu meie koolil ikka, kasutatakse kõiki asju kuni asjast saab auk. Võrkpallid oleksid nagu 25 aastat vanad, niit siin, niit seal, vastikud kõvad ja valusad. Ja nüüd mul on parema käe esimene nukk valus, paistes natuke ja selline õrnalt sinakas. Suht mitte mõnna eks.
Kirjutas Kats. Kell 19:00 3 ütles midagi.
Täna oli selline vops, et ma olin juba kell 4 üleval. Täitsa jube. Une-Mati oli mu maha jätnud. Olin niisama ja mõtlesin. Ja siis 15 minutit enne äratust otsustas Une-Mati jälle tulla. Vedasin ennast kuidagi kooli ja mul oli selline tunne, et otsaette oli kirjutatud: "Andke kohvi!". Aga ma ei saanud oma kohvi. Kuid nüüd on mu unepuudus üle läinud. Praeguseks. Vist.. Ja mul on miskipärast kõik nädalapäevad sassis.. Mis värk siis ikkagi on?
Kirjutas Kats. Kell 15:42 0 ütles midagi.
Tulin just kinost. Käisin Vereteemantit vaatamas. Ülihea film. Soovitan. See film muutis minu arvamust ja lähenemist nendele kallitele läbipaistvatele teemantitele, mida sõrmustel ja tiaaradel näeme. Milleks see kõik? Film näitabki, mida inimesed on suutelised teineteisega tegema.. Kõik see, mis seal Aafrikas tegelikult toimub.. kõike seda see film näitaski. Jube. Film lõpeb hästi, aga olukord riigis on ikka veel hull. 200 000 lapssõdurit, miljonitest inimestest koosnevad põgenikelaagrid. Ja kõik see selleks, et mingi tossike kuskil Londonis saaks oma poodi või kogusse kõige hinnalisemad teemantid. Jah, elu nõuab ohvreid, aga siiski.. kus on inimlikkus? Filmis oli üks mõtlema panev lause. Umbes selline: "Mida küll Jumal arvab sellest, mida inimesed teineteisega teevad?!"
Lihtsalt paneb mõtlema..
Kirjutas Kats. Kell 20:55 1 ütles midagi.
Sai sõidetud sinna ja tänna. Sai avastatud uus hea juust, mille nime ma ei oska siia kirjutada.. Sai nauditud mullivanni ja natuke lahjat sauna ning teineteist. Nüüd olen iseendaga ja kuulan Indigolaste plaati, mille täna endale soetasin. Enne seda keerutas Liisi Koikson ennast mu cd-mängijas.
Kirjutas Kats. Kell 20:10 0 ütles midagi.
Eile oli üle pika aja parim sõbrapäev üldse. Lihtsuses peitub võlu! Kallis tegi meele heaks ning õhtul sõpradega vaikselt õllekas istuda oli mõnus. Aitäh!
Vaatasin internetipangas oma tulud ja kulud üle ning siis vupsas pähe, et peaks tuludeklaratsiooni ära tegema. Jee. Tehtud! Tehke teie ka ;)
Homme sõidan nädalavahetuseks ära. Nautima kvaliteetaega. Lülitan mobiili välja ja olen oma kõige kallimaga. Nii hea nii hea..
Et siis pühapäeval muljetan ;)
Kirjutas Kats. Kell 19:10 0 ütles midagi.
Indigolaste kontsert oli SUPER! Soovitan südamest. Nii hea, rahulik, soe, mõnus, mõnus, mõnus.. vajusin kohe nagu teisse maailma ja nautisin.. Super. Lähen varsti poodi ja ostan nende plaadi omale. Jah. Mul on plaanis osta Indigolaste, Liisi Koiksoni ning kõik Dagö plaadid. Kolm head eestimaist. Tõsiselt..
Kirjutas Kats. Kell 15:50 0 ütles midagi.
Täna oli koolis jälle hea olla. Mis värk on?
Homme on aga lebotame-diivanil-jalad-laual-käed-kukla-taga-risti päev. Kolmandaks tunniks. Siis kolm tundi üle elada ning sõbrapäeva puhul Indigolaste kontsert aulas. Super minumeelest.
Rohkem nagu polegi uudiseid.
Homme ma ei saada kaarte ega sõnumeid ega helista, et "jee head sõbrapäeva!". Ma olen lihtsalt olemas! ;)
Kirjutas Kats. Kell 15:25 0 ütles midagi.
Peale nädalaajalist "patareide laadimist" oli super tuju hommikul tõustes ning kooli minna oli ka hea. Varem pole üldse nii olnud. Ju siis olingi magamata, tusane, väsinud, väike stress jne ning see palavikuga voodis lebotamine tuli ainult kasuks. Kokkuvõttes.
Kirjutas Kats. Kell 15:36 0 ütles midagi.
"And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest thing to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
And all I can taste is this moment
And all I can breathe is your life
Cause sooner or later it's over
I just don't want to miss you tonight
And I don't want the world to see me
Cause I don't think that they'd understand
When everything's made to be broken
I just want you to know who I am
And you can't fight the tears that ain't coming
Or the moment of truth in your lies
When everything feels like the movies
Yeah you bleed just to know your alive..."
Goo Goo Dolls - Iris Vist et kõige parem laul minu meelest : )
Kirjutas Kats. Kell 12:31 0 ütles midagi.
Hetke seisuga ma kahetsen väga, et üldse sinna Pariisi klassiga lähen. Esmaspäeval käis reisikonsultant rääkimas klassile, et mis siis toimuma hakkab. Ja kui ma hiljem neid jutte kuulsin, siis hoidsin ainult peast kinni.. Kokkuvõttes tuleb 9 päeva bussis istuda ja kõik. Pariisis me käime vist kõik muuseumid läbi ja nii need päevad pidid minema, vaba aega pidi ka minimaalselt olema. Ehk siis: e b a n o r m a a l n e. 12ndas klassis pole vaja muuseumides elada, võiks selle asemel näha rohkem linna ja elu. Klassijuhatajale sai öeldud, et soovime võimalikult vähestes muuseumides käia ning ühekordset bussi, et oleksime ainult meie. Aga klassijuhataja organiseerimise tulemus on see, et kahekordne buss, kaaslasteks õpilased kuskilt vene koolist ning ohtralt muuseume. Juhhei juhhei juhhei! S*tt noh. Ja tegelikult kui aus olla, siis kogu kupatust reisist oleksime pidanud teadma enne raha maksmist ja nüüd, kui on palju selliseid, kes tahaksid ära öelda, ei saa enam taganeda, sest nimed on kirjas ja raha makstud. Jälle s*tt noh! Kaasaarvatud mina. Nüüd mõtlen, et kuna reis on vaheajal, ja kui oleks teadnud, mis meid ootab, poleks ma läinud, vaid oleksin vaheajal saanud uurimustööd teha või siis mingil muul moel seda aega kasutada.
Lähen nüüd pessu ja siis hakkan koristama. Kallis tuleb külla...
Aitähheadaega : )
Kirjutas Kats. Kell 10:31 0 ütles midagi.
Proovid olid arsti sõnul kõik korras. Ei osanud öelda, miks see palavik ja uimasus ja väsimus.. Aga tähtis on see, et tunne on mul hea, palavikku pole täna olnud ja isegi uurimustööd tegin täna kella 12st kuni praeguseni. Ehk siis.. Im fine! Aga sellegipoolest olen see nädalavahetus kodune.
Kirjutas Kats. Kell 16:32 0 ütles midagi.
Hommikul käisin arsti juures. Andsin proovid ning homme peale lõunat saan teada, mis minuga toimub.
Kirjutas Kats. Kell 17:29 1 ütles midagi.
Persse ma ei või! Mul on vist neerud jälle haiged. Eelmine kord olid nad siis haiged, kui emaga tülis olin ja stress jne. Nüüd aga kui kõik korras oli, unustasin oma tervise hoidmise ja hullasin pea iga nädalavahetus ringi, ise aga hullult väsinud ja magamata. Loomulikult tõmblen kooli pärast ka. Ja nüüd alates esmaspäevast on mul olnud väike palavik ja vasak külg on imelik. Muud midagi. Homme lähen proove andma. Kui nüüd arst ütleb, et neerud jälle sõna otseses mõttes persses, siis ei võta enam tilkagi alkoholi ja igasugused pralletamised jäävad ka ära.
Kirjutas Kats. Kell 11:03 1 ütles midagi.
Juba teine päev kodus. Haige või siis ei, ma ise ka ei tea. Aga kodus ma igatahes vedelen. Magan või siis vaatan ETV pealt dokumentaale. Vaatan oma suurest kaaraknast välja, paksude lumemütsidega mände.. ja mõtlen, mida teised koolis teevad.
Kirjutas Kats. Kell 14:33 0 ütles midagi.
Käisime hea seltskonnaga uisutamas. Täitsa mõnus oli.
See nädal tuleb koolis eriti busy. Nii palju on teha, kuna olen ropult palju asju edasi lükanud ning mõtlesin, et peaks VOT NÜÜD kõik ära tegema. Raamat vaja läbi lugeda, paar järeltööd, kontrolltööd ja siis loomulikult - uurimustöö. Pean ikkagist seda ka tegema hakkama usinalt. Päriselt ka! Sest mul saab varsti raamatukogu raamatutel pikendus ka läbi ja vot siis on küll kööga. Lähengi viskan pikali ja hakkan raamatut lugema..
Vässu on ka.
Jah, ja siis seda ka, et ma otsin kodu omale.
Kirjutas Kats. Kell 19:38 0 ütles midagi.
Eilne päev oleks võinud olemata olla.
Vastusteta küsimused, arusaamatused, nutt, natuke verd, natuke viha, üksi klubist lahkumine.
See pidi tore õhtu olema! Fakk!
Long story..
Kirjutas Kats. Kell 13:29 0 ütles midagi.

Jah, kaks on paar. Igas mõttes.
Kaks inimest koos näiteks on paar.. Ja peale esimest kuud tuleb teine kuu.. Nagu meil. Kaks kuud..
Jejee!
Kirjutas Kats. Kell 15:25 2 ütles midagi.
"My tea's gone cold I'm wondering why I..
got out of bed at all
The morning rain clouds up my window..
and I can't see at all
And even if I could it'll all be gray,
but your picture on my wall
It reminds me, that it's not so bad,
it's not so bad.."
Kirjutas Kats. Kell 15:57 0 ütles midagi.
Ja ongi viimane jaanuarikuu päev. Aeg läheb ikka nii kiiresti..
Kirjutas Kats. Kell 15:55 1 ütles midagi.
"I am what I am
I'll do what I want
but I can't hide
I won't go
I won't sleep
I can't breathe
until you're resting here with me..."
Kirjutas Kats. Kell 19:34 0 ütles midagi.
Kopsud on taas kibedat linnaõhku täis. Nädalavahetus möödus väga väga toredalt. Oleks vaid aega pea iga nädalavahetus kuskil "ära käia"..
Kirjutas Kats. Kell 20:31 0 ütles midagi.
Täna tsuhh tsuhh, rongiga Tartusse. Pühapäeva õhtul tagasi.. Saab natukeseks ära siit, linna, kus pole kohustusi, on ainult vabadus. Jah, seda ma tunnen, kui Tartus olen. Vähemalt viimati tundsin.
Nüüd pean veel koolipäeva üle elama.
Tibukesed, tantsige/võtke minu eest ka! ;)
Kirjutas Kats. Kell 09:44 3 ütles midagi.
Kuskil välismaal. Ranna ääres, suure järsu luite peal (jah luite peal!) helesinine valgete aknaraamidega maja. Mingu suur pidu. Ranna ääres on palju jahte, mille peal omakorda mingid peod, nendes oli palju tumedat verd mehi (araablased?, mustades särkides ja heledates teksades). Kindlad näod: mina, L ja M ning P (kõik mu klassikaaslased). Majas ikka hull pidu. Kõik möllavad. Mina ja L läksime kuidagi järsust luitest alla.
Ja sellest, mis ma siia kiiruga kirja panin, järeldan seda et: mina ja L läksime luitest sellepärast alla, et minna jahi peale peole. P'st ma ei tea midagi ja ju M suurest vihast hullas mingi välismaise tšikiga siis. Ja hommikul teab P meist kõigist kõige rohkem ja midagi sellist, mida ta meile ei ütle. Kuradikurat.
Pull on see, et mul on see uni nii detailselt meeles ja kõik kindlad näod olid mu klassikaaslased ning märtsikuus lähme me kõik Pariisi. Loodan, et me ei joo ennast kuskil pärapõrgus pildituks ja ei kisu üksteisega ja ei kaota oma asju ära.
Kirjutas Kats. Kell 18:57 0 ütles midagi.
Täna oli see päev, kus ma mõtlesin, et jube hea oleks, kui mul oleks auto! Aga mul pole seda! Seega ootasin bussi 20 minutit (1 jäi vahele, kurat!), sõitsin kaks peatust jänest ja siis hüppasin takso peale. Ja just siis kui on kiire, peavad mingid lumekoristajadsaanid kolmes reas ummikut tekitama. "Höhöhöö sõidame kõik 30-nega ja ärme mööda lase!" Nii tore! Ja kui lõpuks sihtpunkti jõudsin, oli kell juba niipalju, et ma oleks pidanud seal ammu olema. Läksin valest uksest sisse ja sattusin kuskile hambapolikliinikusse. Läksin välja, tegin pool tiiru ümber maja ja jõudsin lõpuks sinna, kuhu tahtsin.. Hull sussermusser päev ikka, aga kõik läks hästi! Ja kui koju jõudsin, viskasin oma kõrge kontsaga saapad kappi ja musta mantli ka, sest nendega pole enam mitte midagi teha! Jubedus kui külm ikka on! Hommikul tuleb pool tundi varem ärgata, et saaks kõik kapis olevad riided omale selga panna ja siis on hea soe väljas olla vähemalt.. Tegelikult peaks mingid paksud lumesmüttamisepüksid ostma omale. Mm. Traksidega!
Kirjutas Kats. Kell 19:08 1 ütles midagi.
Whoa! Eile suutsin oma uurimustööd edasi teha. Võimas võimas! Ja täna tuli õpetaja vastu ja ütles kavalalt: "Sind ma tahan varsti näha..." Ehk siis minu uurimustööd. Aga ma ei vii talle seda veel. Püüan millalgi uuesti aega leida selle täiustamiseks. Otsustasin, et järgmisel nädalal näitan siis õpetajale, kui kaugele ma jõudnud olen - kuskile pole jõudnud! Täna võib-olla nokin veel natuke teha, sest nädalavahetusel sõidan üldse linnast ära.. teise suurde linna.
Nüüd on mu telefon suurema ajumahuga, sest ostsin talle 1GB mälu juurde. Natuke suskasin muusikat sisse ja oikuihea on kuulata. Mulle tundub, et parem isegi, kui mõne mp3-playeriga kuulates. Koolis arvutasin ristkorrutisega välja, kui mitu lugu ma saan mobiili suskata - ligikaudu 178. Küll ma olen tubli!
Hommikul võtab rohkem aega kooli minekuks, sest lumi on küllalt suure takistusjõuga. Ja näitaks keskmise näpuga neile, kes ei suvatse oma aiaesiseid lumest puhtaks teha! Perkele!
Ja kirjanduse tunnis kogesin seda tunnet, kui parem käsi lihtsalt ei taha liikuda. Jube raske oli kirjutada, nagu jahukott oleks 3h käe peal olnud.. Aga kuidagi vedasin oma laused kokku sinna vihikusse! Ja siis kui pidime õpikust ise härra Runneli esseesid lugema, siis otsustas pinginaaber mind närvi ajada. Ja ajasgi. Nügis mind ja ütles koguaeg midagi, selle kõige kõrval püüdsin mina härra Runneli psaikoesseesse süveneda, millest ma mitte midagi aru ei saanud.. ja siis sosistasin vist liiga kõva häälega klassivennale: "T*ra, ma loen!" Liiga vihane oli see. Ja õpetaja kuulis ja mõmises seal omaette ning mina vajusin oma pinki veel sügavamale ja sügavamale ning klassivend itsitas niisama. Aga klass on vist juba ära harjunud, et ma olen suht terav. Mõnikord liigagi terav. Juhtub..
Kirjutas Kats. Kell 14:30 0 ütles midagi.
Täna olin üksi kodus. Peaaegu. J tuli külla, pugisime ennast melonist ja kõrsikutest täis ning logelesime teleka ees. Alguses vaatasime World Music Awards'i ning hiljem dvd pealt "Spioonimängu". Hea oli. Järjekordne niisamaolemine.
Kirjutas Kats. Kell 21:47 1 ütles midagi.
Eile oli hea. Ma sain oma rahuliku istumise õhtu koos super seltskonnaga. 3 on ju ka seltskond! Aitäh tibud!:*
Kirjutas Kats. Kell 10:52 0 ütles midagi.
Paar päeva tagasi anti meile koolisööklas apelsin. Selline ilus ümmargune, paraja suurusega. Ma ei söönud seda ära, vaid panin kotti ja tõin koju. Panin laua peale ja ei tahtnud ikka seda ära süüa. Võtsin hoopis musta markeri ja tegin apelsinile kaks musta ümmargust silma ja tõmbasin pika kaardus joone - suu. Panin ta oma kirjutuslaua riiuli peale, täpselt arvuti koha peale. Ja seal on ta kaks päeva juba olnud. Ja ikka pole pehmeks läinud.
Kirjutas Kats. Kell 15:30 0 ütles midagi.
Igatsen oma väikest venda. Vaatasin pilte, mis ma temast teinud olen.. Ta on ikka kõige parem ja lahedam vend üldse. Ta on tubli, kasvab, areneb, sööb hästi ja teeb lollusi ka. Aga ta on kõige intelligentsem laps üldse keda ma tean. Ja ta pole veel 2 aastanegi.. :) Peakski varsti talle ja emale külla sõitma..
Kirjutas Kats. Kell 17:50 0 ütles midagi.
Mõnikord tahaks kõik asjad nurka visata ja minema joosta, kuhugi kaugele ja heasse kohta, kus saaks lihtsalt olla.. ilma rutiini ja kohustusteta. Kus keegi mitte midagi ei nõua, keegi mitte midagi ei taha, keegi mitte midagi ei palu. Kõik elavad oma rahulikku elu ja tunnevad rõõmu pisiasjadest. Elavad endale, mitte tööle ja karjäärile, et hiljem saaks pensionipõlves hea raha eest kala rookida ja raadiot kuulata.. Aga sellist kohta ei ole... Me saame ennast ainult kodus vaikselt kerra tõmmata ja vaikuses iseendaga olla. Mõelda, mõelda, mõelda ja unistada.
* * *
Paul Eerik Rummo luuletustest tehtud kollaaž. Hinne 5. :
Üks kohmakas kromanjoonlane
ja parem põsk ilma sünnimärgita
siis läks ta sinna, kus ootas
suurte mõtete, valusalt puhaste tunnete luule
kord aga löödi uksed kinni ta taga ja ees
kõikide kirikute kellad kumisesid
kuid ta karje jäi kajatuks
tardunud olid kõikide Kristuste näod
meri tõmbus endasse, on mõõn
ja kohmakas kromanjoonlane
kes on täna nagu eile ja homme nagu täna
lamas kaljujalamil kummuli.
Kirjutas Kats. Kell 14:49 2 ütles midagi.
Kas selline tunne, nagu klassijuhataja tunne on olemas? Ma mõtlen seda, et minu klassijuhatajal selline feeling täitsa puudub vist. Ma olen talle päris mitu korda meelde tuletanud, et ta paljundaks meile reisikirjeldused ära, aga ei. Ikka ta vabandab ette ja taha, kuigi ta vahetunnis muud ei tee, kui ainult sööb vaheruumis kommi. Hommikul ütlesin, et davai klassijuhataja tunniks tahaks lõpuks siis neid lehti kätte saada, et visata pilk peale reisile, kuhu klassiga läheme. Praktiliselt keegi ei tea ju, kuhu me tegelikult läheme ning mille eest raha maksnud oleme. "Ähh, Pariisi ju!" pööritab mu klassiõde silmi. Aga sellest ju ei piisa.. Ja siis kui klassijuhatajatund peal oli, siis läks loomulikult paljundusmasin katki ja tekkis suur järjekord ja blablabla mida kõike meie armas klassijuhataja kokku ei vahutanud eks. Kõrini! Täitsa.. perkele kohe ma ütlen!
Kirjutas Kats. Kell 16:55 0 ütles midagi.
Eile tuli Une-Mati peale südaööd alles. Unes nägin just selliseid asju, et kui üles ärkasin, siis jäin mõtlema, et kas asjad ongi nii või oli see ainult uni. See on see unenägude reaalsus. Ei saa enam ise ka asjast aru..
Täna ma olen korralik. Istun kodus, kirjutan kodukirjandi ära, mis mulle üldse ei meeldi, sest teemad on nii.. pahad? Ja uurimustööd hakkan ka tegema! I must! Muidu ma ei hakkagi seda kunagi tegema.. Mul on ju ometi raamatud virnas ja ootavad.. kõik mõtted on peas valmis.. pean ennast ainult tagant utsitama, et kurat tee ära see asi juba! Täna siis püüan natuke midagi teha.. Püüan.. püüan!
Ja ma olen vist imelik, sest mul on sahtlis karp, mille sees on kirjaklambrid. Sinised, punased, kollased, rohelised kirjaklambrid. Armsad värvilised. Ühtegi tavalist kirjaklambrit pole. Kõik on värvilised. Ja neid on palju. Ja mulle meeldib, kui nad olemas on. Täpselt seal, kus ma nad panin.
Ja tegelikult ma olen hull korrafriik. Kodus on kõik asjad omal kohal ja ma ei saa üldse rahu, kui miski pole nii nagu ma tahan. Sest see pilt peab just seal olema! Ja see raamat peab just selle raamatu kõrval olema! Ja mu kaktus peabki selline imelik olema! Ja ma ise pean ka selline olema, nagu ma olen.. sest mulle meeldib nii.
Issand, kas ma olen friik?
Kirjutas Kats. Kell 11:36 2 ütles midagi.
On keegi varese peale karjunud? Jah.. see jube lind. Hüüdnud talle, et: "Kurat, kao ära!" Mina tegin täna nii.. Ise olin segaduses ja veidi hirmunud. Ja nüüd on mu katuseaken sammalt täis, sest mingi vares mõtles, et trügib mu tuppa sisse läbi katuseakna. Ei. Tegelikult on mu katuseakna juures see lume.. hmm.. no see mis lund kinni hoiab. Ja ju siis sinna on lehti ja igast muud s*tta kinni jäänud ja torevaresemees vist otsis sealt midagi. Igatahes tegi ta põrgulärmi ja arvestades minu paranoiat igasuguste häälte peale.. eriti kui veel üksi kodus olen. Tegelikult võib jube naljakas küll tunduda, et 18 aastane "maadleb" mingi varesega?! Kurat.. praegu naeran ise ka. Jube.
Kirjutas Kats. Kell 23:03 0 ütles midagi.
Kirjutas Kats. Kell 18:52 0 ütles midagi.
Jah. Elu ongi faking selline.. tõusud ja mõõnad, head ja halvad päevad, peavalu ja naeratus.. neid näiteid võibki kirjutama jääda..
Kirjutas Kats. Kell 14:34 0 ütles midagi.
Nii palju olen jõudnud teha, et käisin lõpuks passipilte tegemas. Üllatavalt kiiresti tulid need.
Kirjutas Kats. Kell 21:01 0 ütles midagi.
Hommikul tekkis väike segadus. Mobiiltelefon äratas kell 7 nagu viimased 4 kuud ikka.. Miskipärast ajas see mu nii sassi, et ei suutnud maad ega ilma jagada. Vaatasin tükk aega unise peaga ringi, enne kui suutsin end alla korrusele kööki vedada. Mu kohvi oli ka otsas, seega pidin uue maššinaga kohvi tegema. Alguses kui see osteti, siis mulle hullult meeldis. Hea mugav.. aga nüüd valasin kõik kraanikausist alla. Olen oma lahustuvast pakikohvist ikka nii sõltuvuses, et miski teist sorti kofeiin alla ei lähe..
Kirjutas Kats. Kell 14:47 0 ütles midagi.
Imelik, mida kõike armastus teha võib. Istud oma armsama kõrval sõnagi lausumata, teineteisele otsa vaadates ja naeratades ning kõigest sellest kiirgab välja just see, mis inimestel päid segi ajab ja südameid kiiremini lööma sunnib. Hea on olla, teades, et kõrval istub inimene, kes mu kõige õnnelikumaks teha võib. See kõik on nii teistsugune. Kõik need märgid.. kõik sarnasused, mis avastatud ja veel avastamata.. See on nii kummaline. Sõnadega ei saagi tegelikult väljendada seda, mida tunnen.. Saab ainult näha, kui õnnelik ma olen.
Kirjutas Kats. Kell 20:45 0 ütles midagi.
Nii. Tagasi siis siin sombuses ja hallis Tallinnas. Õähh. Tahaks ära siit.
Kirjutas Kats. Kell 19:55 0 ütles midagi.